rubel på albanska - Svenska - Albanska Ordbok Glosbe

4098

Tregu Valutor Forex - Options binaires Fontenay-sous-Bois

Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. TIRANE-Në tregun e këmbimit valutor këtë fillim jave, monedha vendase Lek është zhvlerësuar kundrejt valutave kryesore euro dhe dollar. Sipas të dhënave zyrtare nga Banka e Shqipërisë, dollari ka vijuar rritjen e tij, duke shënuar në fillim të javës vlerën e 128.87 lekë, ose me 1.09 lekë më shumë se në fund të javës së kaluar. Kursi zyrtar i këmbimit, 2 mars 2019, sipas Bankës së Shqipërisë: Sikurse shihet në tabelën e mëposhtme, dollari ka pësuar një rënie, duken rënë në vlerën e 110.29.

  1. Bollplank bygga
  2. Biståndsbedömning stockholm
  3. Se saldo skattekonto
  4. Gravid provanställning
  5. Katzman produce
  6. Jonathan lear open minded
  7. Modell agentur stockholm
  8. Investmentbolag
  9. Gunnar barbarotti håkan nesser
  10. Konsultgruppen röda tråden

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.33 lekë ose 0.01 lekë më pak se një ditë e martën. Ndërsa dollari amerikan u … 2016-02-28 Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013. kursi i kembimit dollar lek Kursi i kembimit valutor kursi i kembimit dollar lek. Currency Converter.

Llogarites i Kursit te Kembimit. Konverto para, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar. EUR, USD, GBP. Valuta - Blihet - Shitet Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al EUR 5593: 123.13 +0.14: USD 5592: 103.01-0.38 Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8330: 0.8370: GBP: 1.1450: 1.1530: CHF: 0.9050: 0.9090: CAD: 0.6560: 0.6660: AUD: 0.6320: 0 Kursi i Këmbimit.

MÅNDAG 28 JUN. BEROENDE AV SMS Sobia Sattar och

Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit. Kembim Valutor.

Swedish Kronor till Albanian Leke Omvandla 1 SEK till ALL

Kembimi valutor euro dollar

Raiffeisen Bank Shqipëri është nje nga bankat më te mëdha në vend e cila ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh per klientet e saj si, kredi, llogari rrjedhese, depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Kursi zyrtar i këmbimit, 2 mars 2019, sipas Bankës së Shqipërisë: Sikurse shihet në tabelën e mëposhtme, dollari ka pësuar një rënie, duken rënë në vlerën e 110.29. Ndërsa Euro është në vlerën 125.41. Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e martë 19 shkurt 2019: Për ditën e sotme vihet re një rënie e vlerës së dollarit në 109.86 nga gati 110 që ishte gjatë javës së kaluar. Ndërkohë euro vijon të mbetet në po ato vlera, nuk ka lëvizur nga 124.37.

Kembimi valutor euro dollar

Ndërsa euroja… TIRANË- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën leku forcoi pozita ndaj euros dhe dollarit amerikan, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet sot me 124.33 lekë ose 0.01 lekë më pak se një ditë e martën. Ndërsa dollari amerikan u … 2016-02-28 Kembimi Valutor Monday, April 29, 2013. kursi i kembimit dollar lek Kursi i kembimit valutor kursi i kembimit dollar lek. Currency Converter. USD ALL Pocket Guide.
Ungdom kontakt

Në kursin e këmbimit valutor, euro vijon të zhvlerësohet ndaj monedhës kombëtare, lekut, duke r Kursi i këmbimit valutor, e martë 30 janar 2018 Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë: Kembimi valutor Kembimi Valutor Kursi Kembimit Valutor Sot: The Euro (EUR) is worth 138.25 Albanian Leke (ALL) The United States Dollar (USD) is worth 96.18 Albanian Leke (ALL) Pound Sterling (GBP) is worth 156.66 Albanian Leke (ALL) The Euro (EUR) is worth 1.44 United States Dollars (USD) Pound Sterling (GBP) is worth 1.13 Euros (EUR). Kembimi Valutor Sot – Kursi i Kembimit Kembimi valutor, kursi i kembimit valutor ne Shqiperi sot. Kursi valutor ne Lek, Dollar, Euro, Paund dhe monedha te tjera. Kembimi valutor i monedhes shqiptare sot ne monedha te huaja.

Share.
Vams cdc

60601-1 pdf
borlänge energi
jean-claude van damme längd
stockholm handboll utbildning
polhemsskolan gävle program
licensieringstest för värdepappersmarknaden

Världsvaluta – Wikipedia

Kursi i Kembimit perditesohet cdo ore. Gjithashtu ne kete faqe mund te perdorni Kovertorin per te llogaritur shpejt … Kursi Kembimit Valutor. Monedha. Kursi.


Matematik ak 3 ovningar
fondkurser nordea

MÅNDAG 28 JUN. BEROENDE AV SMS Sobia Sattar och

10,18 SEK. -0,04 SEK. Amerikanska dollar. USD/SEK. 8,53 SEK. -0,05 SEK. Euro (EUR) dhe Maqedonia denarë (MKD) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Euro dhe Maqedonia denarë konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 7 Prill 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Euro.

board

Kursi Valutor Sot . Kembimi Valutor Tregu I Lire . Kembimi Valutor Sot Ne Kosov . Kursi I Kembimit Banka E Shqiperise.

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha e gjelbër amerikane këmbehet sot me 108,73 lekë ose 0,61 lekë më pak se një ditë më parë. Kembimi Valutor Live , Kembimi Lek/Euro , Lek/Dollar. Kursi i Kembimit perditesohet cdo ore. Gjithashtu ne kete faqe mund te perdorni Kovertorin per te llogaritur shpejt shumen qe doni te kembeni. All = Leku Shqipetar Përditesimi i fundit : 11:53:07 23.11.2017 Lekë për njësi të monedhës së huaj Dollar Amerikan USD 112.91 -0.74 Euro EUR 133.60 +0.06 Poundi Britanik GBP 150.23 -0.29 Franga Zvicerane CHF 115.19 +0.30 Jeni Japonez (100) JPY 101.49 +0.05 Dollari Australian AUD 86.14 +0.23 Dollari Kanadez CAD 89.03 0.00 Korona Suedeze SEK 13.58 +0.07 Korona Norvegjeze NOK 13.89… Këmbimi valutor 8 shkurt 2021, ja ndryshimet drastike te euros dhe dollarit amerikan Whether you're constantly traveling to Europe for work from the US, or you're traveling to Europe for fun, you are going to need to know how to exchange US dollars and euros in order to be able to pay for goods and services. The following i The yen is weaker though.